Офіс:
вул. Турівська, 18/20
467-79-00 462-56-24 425-51-36
Офіс:
вул. Промислова, 4Б(на виробництві)
591-25-23 591-05-03 591-05-15

Агломармур

Agglosimplex – складений із ретельно відібраних шматків мармуру, з’єднаних між собою поліефірною смолою. Його структура нагадує брекчієподібний  мармур.
Agglosimplex, який став класикою у своїй області, дозволяє створювати найвишуканіші елементи інтер’єру: оформлення плиткою стін і підлоги, створення ексклюзивних стільниць для ванних кімнат, а також підвіконь будь-яких форм і розмірів.

Marghestrone – агломерат на основі мармурової крихти, з’єднаної поліефірною смолою. Ззовні нагадує граніт і піщаник. Протягом багатьох років він використовується для оздоблення підлоги і стін у громадських будівлях (банках, готелях, торгових центрах і т.д.). Однорідний колір дозволяє використовувати Marghestrone для облицювання дуже великих поверхонь. Завдяки високій стійкості до стирання, ударів і деформацій серія цього агломармуру рекомендується для виготовлення стільниць для кухонних гарнітурів.

   Crystalstone – агломерат на основі мармурової крихти з поліефірною смолою і з вкрапленнями зі скла, дзеркала, перламутру чи напівкоштовного каміння. Блискучі вкраплення на однотонній мармуровій основі роблять цей матеріал незамінним для оздоблення елегантних інтер’єрів, таких як бутики, ресторани, комерційні центри і т. д.

Trafficstone – агломерат із дрібнозернистого кварцу з поліефірною смолою. Trafficstone – це матеріал для нашого часу: він сучасний, міцний, довговічний і надійний. Завдяки природній твердості кварцу Trafficstone стійкий до дії харчових кислот (лимонний сік, вино, і т.д.) і його дуже складно пошкрябати. Застосування його найрізноманітніші. Ми рекомендуємо його для виготовлення гарних кухонних стільниць, які легко чистити, барних стійок, стільниць для ресторанів або для використання у приміщеннях з підвищеним навантаженням: банки, аеропорти, магазини, ресторани і т.д.

   Legacy – агломерат із крупнозернистого кварцу з поліефірною смолою. Завдяки природній твердості кварцу матеріал не боїться харчових кислот, він термостійкий і володіє низьким стиранням. Завдяки прозорості і глибині кварцу і майстерно поєднаних тонів,  Legacy чудово поєднується і з традиційними, і з сучасними меблями. Рекомендується для виготовлення стільниць (для кухні, ванної кімнати і т.д.).

   Lapistone, Mirrorstone и Stardust – ексклюзивна лінія агломерату із кварцу з поліефірною смолою з додаванням шматочків дзеркала, напівпрозорого скла, перламутру чи напівкоштовного каміння. Завдяки природній твердості кварцу Lapistone, Mirrorstone и Stardust не боїться харчових кислот, він термостійкий і володіє низьким стиранням.
Агломерати цих ліній прикрашають і збагачують інтер
᾿єри готелів, бутиків, барів, дискотек і ресторанів, банків і офісних будівель (ексклюзивна розробка кольорів агломерату для об᾿єкта). У ванній кімнаті даний агломерат зробить стільниці, бордюри і стіни ексклюзивними і дорогоцінними.