Офіс:
вул. Турівська, 18/20
467-79-00 462-56-24 425-51-36
Офіс:
вул. Промислова, 4Б(на виробництві)
591-25-23 591-05-03 591-05-15

Граніт

Граніт (італ. granito, від лат. granum — зерно) — кисла вулканічна гірська порода. Складається із кварцу, плагіоклазу, калієвого польового шпату  і слюд – біотиту і/чи мусковіту. ГРАНІТИ широко розповсюджені в континентальній земній корі. Поділяються на дві групи: Сієнограніти і Монцограніти. Перші містять велику кількість лужних польових шпатів і меншу кількість кольорових мінералів, мають світле забарвлення з невеликою кількістю темних плям. Монцограніти відрізняються великою кількістю темних плям.  Різноманітні поєднання окремих компонентів визначають розмаїття кольору, структури, декоративного малюнку для різного виду граніту.

Більшість гранітів – сірого кольору, проте буває граніт чорний, темно-червоний, рожевий, інколи зелений чи блакитно-сірий. ГРАНІТИ легко піддаються шліфуванню й поліруванню, однак основною перевагою граніту є його стійкість до зовнішніх впливів.

Граніт витримує температури до 800 С°. Серед природних мінералів за міцністю він займає третє місце після кристалів і кварцитів. Окрім того, граніт має низьке водопоглинання і високу стійкість до морозу, кислот і забруднень. З давніх-давен використовується як будівельний облицювальний матеріал. Ось чому він оптимальний для оздоблювання і мощення в екстер’єрах (ззовні), створення малих архітектурних форм і скульптури. В інтер’єрі граніт застосовується для оздоблення стін, підлоги, сходів, створення стільниць, декоративних фонтанів і колон.