Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Мармур - необмежене багатство вибору

Білий

Білий

Сірий

Сірий

Чорний

Чорний

Бежевий

Бежевий

Жовтий

Жовтий

Коричневий

Коричневий

Рожевий

Рожевий

Червоний

Червоний

Бордовий

Бордовий

Зелений

Зелений

Голубий, синій

Голубий, синій

Мармур – один із найкрасивіших, практичних природних матеріалів для оздоблення екстер’єру, інтер’єру приміщень, створення таких чудових декоративних виробів, як статуї, вази або фонтани. Мармур купити в Україні не так вже й складно, але, щоб отримати на виході дійсно якісний продукт, який стане гідною прикрасою будинку, прослужить десятиліття або навіть століття, необхідно знайти професіоналів. Якщо ви вирішили купити мармур у Києві, звертайтеся в компанію «Карара». Наша компанія здійснює продаж мармуру в Києві вже двадцять років, ми зможемо порекомендувати «саме той» камінь, здатний ідеально втілити в життя ваш проект. Наші фахівці віртуозно володіють технікою обробки матеріалу, застосовують усі можливості сучасних технологій на постійно оновлюваній виробничій базі. Тому ми виконуємо замовлення будь-якої складності, гарантуємо якість і короткі терміни. Ми продаємо мармур оптом, а також виготовляємо вироби з мармуру на замовлення.

Переваги мармуру

Чому варто зупинити свій вибір саме на цьому матеріалі? Мармур – натуральний камінь, що володіє цілим набором цінних якостей:

 1. Неперевершена естетика. Мармур  без перебільшення можна назвати одним із найкрасивіших каменів,  коли-небудь створених у надрах землі. Ця гірська порода має багату палітру природних відтінків: сірий, білий, бежевий, коричневий, зелений, синій, блакитний, рожевий, бордовий. Кожен колір може бути з холодним або теплим підтоном,  може бути стриманим або зухвало яскравим. Ви завжди зможете підібрати відтінок, який вам найбільше імпонує, гармоніює  з колірною гамою простору, який ви декоруєте.

І все ж таки головна «родзинка» цього природного матеріалу не стільки колір, скільки унікальність візерунка. Природа розписала кожен камінь прожилками, примудрившись жодного разу не повторитися. Ось ці павутинки, що  пронизують всю структуру породи, поєднання світлих і темних ділянок кожен раз створюють ексклюзивний малюнок. Саме він, як почерк справжнього художника, робить мармур впізнаваним, надає йому благородство, розкіш.

Зверніть увагу на наш каталог мармуру. У ньому для ознайомлення представлені основні види каменю, які ми продаємо. Однак на етапі замовлення ви матимете змогу оцінити все багатство вибору цього чудового природного матеріалу.

 1. Справжня довговічність. При належному догляді оздоблення і предмети з мармуру будуть вірою і правдою служити вам десятиліттями. Втім, мармурові вироби, які  збереглися з часів Античності, дають обґрунтовану надію, що мармурові вази або мозаїка на стіні особняка запросто можуть радувати погляд навіть декількох поколінь вашої родини. Так, натуральний камінь боїться сколів при сильному ударі, може подряпатися абразивними речовинами, але все це піддається реставрації. А сам він не кришиться, не дає тріщин, не вигоряє на сонці, волого- і термостійкий.
 2. Дивовижна пластичність. Безумовно, цей матеріал не можна назвати легким для обробки. Але талановитий майстер (та ще й озброєний за останнім словом техніки) здатний надати йому абсолютно будь-яку форму, що найчастіше недоступно з іншими гірськими породами, які використовуються в побуті. Ця пластичність, помножена на міцність, стійкість каменю до різних впливів, дозволяє виготовляти з нього значну кількість видів виробів, інкрустувати мармур іншими кольорами і навіть матеріалами. З мармуру виробляють:
 • матеріали для облицювання стін, підлоги;
 • сходи, східці, поручні;
 • стільниці, столи різного розміру і конфігурації;
 • підвіконня;
 • каміни;
 • фонтани;
 • колони;
 • скульптури, вази тощо.
 1. Універсальність. Поєднання вищеназваних якостей каменю дозволяє, по-перше, застосовувати його у просторах різного призначення. Мармур використовують всередині приміщення і на вулиці, для оформлення житлових будинків і громадських будівель. Він витримає високі навантаження сауни, басейну, додасть елегантності вітальні. По-друге, завдяки величезному вибору кольорів, фактур, можливості приймати будь-яку форму натуральний камінь стане відмінним фоном або, навпаки, акцентом будь-якого стильового рішення від суворого мінімалізму до помпезного барокко. Загальною рисою «мармурових» інтер’єрів, екстер’єрів можна назвати лише особливу атмосферу, яку створює цей чарівний камінь. Її можна описати такими словами: дорого, благородно і зі смаком.