Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Про компанію

ТОВ «Карара» – виробничо-комерційна фірма, яка почала свою діяльність у липні 1996 року. Фірма займається виготовленням різних виробів із натурального каменю: банківських бар′єрів, барних стійок, рецепцій, сходів, порталів камінів, столів, стільниць, підвіконь, балясин, колон; виконує різьбу по каменю, мозаїку на підлозі і стінах, облицювання басейнів, саун, турецьких бань, ванних кімнат та інші елементи внутрішнього і зовнішнього оздоблення. Також ми надаємо послуги з реставрації мармурової підлоги , переполірування і натирання спеціальними засобами для догляду за натуральним каменем, які збережуть блиск і в той же час створять антиковзкий ефект.

Фірма виконує внутрішні роботи з облицювання приміщень громадських будівель і приватних котеджів плиткою чи слябами з мармуру чи граніту на підлозі та стінах, а також екстер′єрні роботи – облицювання фасадів, вхідних груп і терас. Роботи з облицювання стін фасадів і приміщень можуть виконуватися за різними технологіями : «вмокру» (на розчин, клей і т. д.) і «всуху» (із застосуванням спеціальних кріплень із нержавіючої сталі). У нас власне виробництво у промисловій зоні м. Києва, укомплектоване сучасним високотехнологічним обладнанням. Всі роботи виконуються із застосуванням найсучасніших технологій. Складну інкрустовану підлогу ми виконуємо із застосуванням гідроабразивного різання каменю, що дає можливість виконувати унікальні замовлення точно і швидко.

Виготовлення різьблених елементів виконується також за допомогою станків: копіювального (за гіпсовою моделлю) чи фрезерувального (за 3d-моделлю). Гіпсові моделі виготовляються в цеху командою скульпторів і художників, кількість яких становить 30 осіб.

За останній час збудовано 2 тис. виробничих цехів, на яких встановлено нове обладнання з програмним керуванням, у тому числі 3-, 4-, та 6-осьові станки для обробки мармуру та граніту. Побудований цех із виробництва художньої мозаїки.

Штат працівників у нас постійно розширяється, новоприбулі робітники проходять навчання у досвідчених робітників, після чого беруться до роботи з виконання замовлень.

Крім стаціонарного, у нас є 200 одиниць переносного обладнання, яке використовується у тому числі й на монтажах, які виконують наші мобільні бригади не тільки по Києву та області, але й по всіх містах України та АР Крим.

На критих сучасних складах фірми, загальною площею понад 5 тис. , маємо більше 40 тис. першосортного природного каменю (більше 300 видів мармуру та граніту) з Італії, Греції, Іспанії, Бразилії, Індії, Пакистану, Єгипту, Туреччини та інших країн світу. З постачальниками ми працюємо напряму, без посередників, що дозволяє зберігати низькі ціни і забезпечує високу якість каменю та виробу в цілому. Поставки здійснюються регулярно, без зриву строків.

Також наш склад пропонує широкий вибір готових виробів із мармуру (камінів, ваз, скульптур, бюстів, фонтанів).

За час діяльності фірма «Карара» стала провідним підприємством в Україні в своїй галузі, ми накопичили багатий досвід з виконання великих об’ємів робіт у стислі строки.

Шановні панове! Запрошуємо вас відвідати наш виставковий зал, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 18/20. Тут представлені всі зразки мармуру та граніту, а наші менеджери та дизайнери допоможуть підібрати кращий варіант оздоблення вашого інтер’єру з натурального каменю.

Сподіваємся, ви оціните якість нашої роботи, і наше співробітництво буде взаємовигідним і плідним!

Країни, з якими працює «КАРАРА»

Компанія «КАРАРА» успішно існує на ринку України з 1996 року. За ці роки компанія придбала репутацію стабільно працюючого підприємства, з широким спектром послуг і численними надійними партнерами. Спеціалізацію підприємства складають поставка слябів і виготовлення виробів з натурального каменю такого, як онікс, мармур, граніт, травертин і піщаник. Асортимент компанії досить великий і здивує вас своїм розмаїттям кольорів і фактур каменю.

Під замовлення, в найкоротші терміни компанія виконує будь-які поставки слябів мармуру, онікса, травертину, граніту необхідного вам розміру і кольору.

Країни з якими працює наша компанія: Італія, Іспанія, Франція, Португалія, Австрія, Польща, Німеччина, Греція, Єгипет, Туреччина, Іран, Індія, Пакистан, Оман, Китай, В’єтнам, Бразилія, Болівія, Мексика, Канада.