Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Виробництво

Наше виробництво – дійсно гордість і капітал, який працює! Воно створювалося по крупинці, з року в рік удосконалювалося і поповнювалося новими станками і пилами.

Сьогодні воно укомплектоване сучасним високотехнологічним обладнанням, яке допомагає нам у роботі.

У їх числі десятки пил, фрезерувальні станки з програмним керуванням для виготовлення складних елементів, у тому числі скульптур із каменю, цех з токарним обладнанням, станки для гідроабразивного різання, лінія з виготовлення мозаїки, полірувальні машини для полірування слябів, понад 70 фрез, за допомогою яких можна виконати більше ніж 200 різних фасок.

Із останніх придбань можна назвати 3-, 4- і 6-осьові станки з обробки мармуру, а також 3dсканер для створення цифрових 3d-моделей. 

Виготовлення різьблених елементів виконується також за допомогою станків: копіювального (за гіпсовою моделлю) чи фрезерувального (за 3d-моделлю). Гіпсові моделі виготовляються в цеху командою скульпторів і художників, кількість яких становить 30 осіб.

За останній час збудовано 2 тис.  виробничих цехів, на яких встановлено нове обладнання з програмним керуванням, у тому числі 3-, 4-, та 6-осьові станки для обробки мармуру та граніту. Побудований цех із виробництва художньої мозаїки.

Штат працівників у нас постійно розширяється, новоприбулі робітники проходять навчання у досвідчених робітників, після чого беруться до роботи з виконання замовлень.

Крім стаціонарного, у нас є 200 одиниць переносного обладнання, яке використовується у тому числі й на монтажах, які виконують наші мобільні бригади не тільки по Києву та області, але й по всіх містах України.

 

 

 


Серед іншої техніки ми маємо козловий кран для переміщення вантажів на відкритому  майданчику. Критий склад площею  (із 3-х прогонів) також всередині обладнаний підйомними кранами. Крім того, у нашому автопарку є автокран, навантажувачі та технологічний транспорт для доставки робітників і виробів на об’єкти. Всі роботи виконуються із застосуванням найсучасніших технологій. Складну інкрустовану підлогу ми виконуємо із застосуванням гідроабразивного різання каменю, що дає можливість виконувати замовлення точно і швидко.

 

 

 

На критих сучасних складах фірми, загальною площею понад 5 тис. , маємо більше 40 тис.  першосортного природного каменю (більше 300 видів мармуру та граніту) з Італії, Греції, Іспанії, Бразилії, Індії, Пакистану, Єгипту, Туреччини та інших країн світу. З постачальниками ми працюємо напряму, без посередників, що дозволяє зберігати низькі ціни і забезпечує високу якість каменю та виробу в цілому. Поставки здійснюються регулярно, без зриву строків.

 

 

Також ми пропонуємо широкий вибір готових виробів з мармуру (каміни, вази, бюсти, скульптури, фонтани).

За весь час своєї діяльності компанія “КАРАРА” стала провідним підприємством в Україні у своїй галузі,  ми накопичили величезний досвід по виконанню великих об’ємів робіт у надзвичайно стислі строки.