Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Вироби з мармуру - благородна вишуканість у вашому домі

Облицювання підлоги

Облицювання підлоги

Інкрустація і гідропорізка

Інкрустація і гідропорізка

Облицювання стін

Облицювання стін

Стільниці

Стільниці

Підвіконня

Підвіконня

Каміни

Каміни

Столи

Столи

Сходи

Сходи

Поручні

Поручні

Балясини

Балясини

Мозаїка

Мозаїка

Різьблені вироби

Різьблені вироби

Фрезерування і 3D панелі

Фрезерування і 3D панелі

Колони

Колони

Облицювання фасадів

Облицювання фасадів

Готові вироби

Готові вироби

Обробка торців

Обробка торців

Мармур – неперевершений природний матеріал з багатою фактурою, високою стійкістю до зовнішніх впливів. За допомогою вмілих рук він може набути будь-якої форми, стати справжнім шедевром архітектури або декорування. Мармур використовують для облицювання фасадів, підлоги, стін, сходів, а також виготовляють з нього  стільниці, фонтани, каміни, підвіконня, мозаїку, перила, балясини, колони і багато чого іншого. Тому мармурові вироби в Києві легко знайти в екстер’єрі та в інтер’єрі як старовинних розкішних маєтків, так і сучасних заміських будинків і квартир. Вироби з мармуру на замовлення здатні втілити ідею дизайнера, підкреслити вишуканість приміщення, оформленого у будь-якому стилі (чи це буде хай-тек, чи модерн, арт-деко, чи ампір). Якщо ви шукаєте вироби з мармуру в Києві, ласкаво просимо в компанію «Kарара»! Двадцятирічний досвід, потужна виробнича база дозволяє нам виконувати будь-які побажання клієнтів. Ми знаємо про цей камінь усе!

Унікальність природного матеріалу

Історія виготовлення виробів з натурального мармуру налічує понад дві тисячі років. В античній Греції були популярні скульптури з «блискучого» або «білого» каменю. А за часів Цезаря красивою, міцною гірською породою, що складається з кальциту з домішками інших мінералів, почали декорувати культові та релігійні приміщення. Згодом ця практика поширилася всією Європою. Трохи пізніше практичність і презентабельність природного матеріалу зробили його незамінним в оформленні житла заможних людей – палаців і вілл.

Мармур від природи має багату палітру відтінків у широкій  гамі кольорів – зелений, білий, рожевий, сірий, блакитний, чорний, червоний, коричневий. Це розмаїття барв виникає завдяки різним пропорціям окислів металу і графіту, що містяться у мармурі. Але головна його цінність – прожилки, які утворюють унікальний для кожного каменю малюнок. Вся ця багатошаровість створює фантастичну експозицію, наповнює  простір чарівністю. Залежно від завдань дизайну можна підібрати композицію пластів, яка зробить інтер’єр холодним або теплим, затишним, строгим або розкішним.

Крім того, що мармур – екологічно чистий матеріал неймовірної краси, він має ще одну ключову рису. Цей камінь водонепроникний, легко витримує перепади температур, дощі, снігопади, пекучі сонячні промені. Згідно з висновками дослідників культової архітектури він починає помітно змінювати зовнішній вигляд тільки через два століття інтенсивної експлуатації.

Чому вироби з натурального мармуру користуються попитом

  1. Унікальна фактура. Сучасні методики виробництва виробів з натурального мармуру дозволяють повністю зберегти його структуру. А штучні аналоги, безумовно, досі поступаються в естетиці цьому витвору  природи.
  2. Довговічність. Якщо при виробництві виробів з мармуру дотримувалися усіх технологій, то вони зможуть радувати не одне покоління власників. Натуральний матеріал відмінно вписується в будь-яку інтер’єрну, екстер’єрну концепції і не суперечить іншим елементам при їх оновленні.
  3. Стійкість до зовнішніх впливів. Мармур можна застосовувати на вулиці, а також всередині «найскладніших» приміщень. Він не боїться ні холоду, ні спеки, ні вологи, ні сонця. Він не вимагає особливого догляду, якщо ви раптом механічно пошкодили цей матеріал, то полірування поверне йому первозданний вигляд.

Чудовий природний матеріал відкриває необмежені можливості дизайнерам і архітекторам. Розкіш або статусний мінімалізм неможливі без використання елементів мармуру, що створюють потрібну атмосферу. Саме тому натуральний камінь багато століть був і буде символом престижу, гарного смаку і довговічності.