Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Одне з головних прагнень людини – створювати і споглядати прекрасне. Від цього не залежить її виживання – це виключно духовна потреба, і чим більше людина розвинена, тим, мабуть, більше ця потреба у ній виражена. Тому навіть у побуті поширені предмети декору, які несуть лише естетичну, а не утилітарну функцію. Скульптури з мармуру, що зберігають популярність з античних часів до наших днів, – яскравий приклад вічної цінності мистецтва.

Найкращі твори скульпторів минулого були виконані саме з мармуру. Згадайте мармурові статуї від великих митців Мікеланжело, Донателло, Родена. Шляхетний природний матеріал, ніби сяючий життям зсередини, сьогодні, як і раніше, надихає справжніх цінителів на створення шедеврів.

    Статуї з мармуру прикрашають галереї, театри, сучасні торгові центри, ландшафти парків і ділянок заміських будинків. Купити скульптуру з мармуру можна в просторий хол, вітальню, ванну кімнату і навіть спальню. Вдало підібрана композиція додасть загальному дизайну приголомшливий ефект і підкреслить вишуканий смак господаря. Мармурова скульптура наповнює інтер’єр чарівністю, ставить акцент, висловлює основну ідею. Знайти оптимальний і якісний варіант для прикраси будинку або ж відкритого простору ви можете в галереї готових виробів компанії «Kарара».

Вибір мармуру

Мармур – міцний матеріал, але добре піддається обробці. Саме тому в умілих руках він здатний прийняти будь-яку форму, увічнивши момент, рух, емоцію. Він підходить для монументальних масштабних, а також негабаритних, але точних творів з промальовуванням дрібних деталей. Мармур легко витримує перепади температур, йому не страшні снігопади, зливи, палюче сонце. Так, при сильному ударі його можна розбити або зробити скол. Але даний матеріал піддається шліфовці, поліровці, реставрації (до речі, часом пошкоджена скульптура набуває ще більшої цінності: згадайте Венеру Мілоську або Ніку Самофракійську).

Мармур володіє багатою палітрою кольорів:

  • білий;
  • сірий;
  • чорний;
  • зелений;
  • рожевий;
  • блакитний;
  • червоний;
  • коричневий.

Найчастіше з мармуру різьблять людину або людиноподібних казкових і міфічних істот. Саме цей камінь здатний передати природні вигини тіла, пружність м’язів, м’якість жіночих форм, складки тканини вбрання. Найбільш популярний світлий мармур. У променях сонця або при  правильному штучному освітленні мармурова «шкіра» скульптур після полірування немов випромінює живу енергію.

Майстри знають, як правильно вибрати матеріал, виходячи із задуму свого творіння. Якщо «не помітити» в камені потенційний результат, можна за роботу не братися. Знаменитий Давид був зроблений Мікеланджело з кинутого іншим скульптором шматка білого мармуру (над цим шматком безглуздо бився Агостіноді Дуччо, поки не викинув його). А для створення знаменитого ефекту мармурової вуалі багато скульпторів (наприклад, Рафаель Монті для створення весталки) спеціально шукали мармур з особливою структурою: напівпрозорою на поверхні і щільною всередині.

Надіслати заявку