Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Як і практично всі декоративні елементи, мармурові розетки, перш за все, виконують естетичну, а не утилітарну функцію. Але саме такі деталі, вибрані зі смаком та ідеально виконані, стають справжньою «родзинкою» і, може, навіть головною прикрасою вашого простору. Інкрустація з мармуру можлива не тільки на підлозі, але і на стінах у вигляді панно. Вона здатна підкреслити найголовніші достоїнства натурального каменю.

Переваги мармурової інкрустації:

  1. Розкішний зовнішній вигляд. Панно або розетка з мармуру виразно, але тонко здатні підкреслити будь-яке стильове рішення будинку завдяки можливому поєднанню каменів. Створює атмосферу  урочистості  і надає приміщенню  індивідуальність. Природа ніколи не повторюється, немає абсолютно ідентичних каменів і плит відповідно. Тому навіть якщо у вас не індивідуальний ескіз, а обраний із вподобаних зразків, можете бути впевнені:  в точності повторити двічі мармурову картину практично неможливо.
  2. Довговічність. Не варто турбуватися, навіть якщо це декорування на підлозі. У мармуровій інкрустації збережені всі чудові властивості натурального каменю. Вона сторіччями не кришиться, не дає тріщин, не вицвітає, за нею легко доглядати.

Гідрорізання мармуру – запорука якісної роботи

Однак, щоб отримати якісну роботу, необхідно дотримуватися певних умов. Структура каменю робить його досить складним в обробці матеріалом, що вимагає не тільки знань і досвіду, а й відповідного обладнання. Найефективнішою технологією сьогодні є гідроабразивне різання мармуру. На такому обладнанні застосовується програмне забезпечення, за допомогою якого можна оптимально розкроїти лист і мінімізувати витрати. А також втілити з високою точністю технологічно сміливий задум дизайнера.

Гідрорізання мармуру. Переваги і можливості

  1. Абразивно-рідинні струмені забезпечують можливість виготовляти ультратонкі  (до 0,3 мм) елементи. Складні контури одних елементів будуть ідеально поєднуватися зі складними контурами інших. Причому візерунок можна зробити як з монтажним зазором, так і без – усе залежить від вашого задуму.
  2. Процес протікає практично без виділення пилу і нагрівання. Пил виноситься потоком рідини із зони обробки.
  3. Можливість не тільки наскрізного різання, але і скульптування каменю.
Надіслати заявку