Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Мармурові каміни в Києві не лише чудово виконують функцію опалення взимку, це чудовий за своїм ефектом спосіб декорування інтер’єру, що дозволяє зробити будинок одночасно затишним і урочистим. Купити камін з мармуру в Києві – значить автоматично потрапити до прем’єр-ліги домовласників, які мають вишуканий смак і знаються на комфорті преміум-класу. Хоча подібні опалювальні конструкції можуть бути виконані з різних матеріалів, але саме виготовлення камінів з мармуру перетворило їх на витвір мистецтва.

Що потрібно зробити, щоб забезпечити собі в будинку спокійне і романтичне місце, де можна із задоволенням збиратися в холодні зимові вечори усією сім’єю, компанією близьких друзів або насолоджуватися келихом вина і грою полум’я поруч з коханою людиною? Всього лише купити мармуровий камін. Адже не дарма саме камін називали осередком, «серцем» будинку. Причому, якщо раніше через технологічні особливості його могли собі дозволити тільки жителі приватних будинків, особняків, то на нинішньому етапі цілком можливе виготовлення мармурових камінів для квартир. У продажу є готові варіанти, але якщо ви хочете, щоб конструкція ідеально вписалася у ваш інтер’єр, і у вас  є особливі побажання, ми завжди раді виконати каміни з мармуру на замовлення.

Запорука якості

Крім естетичної складової, справжній камін повинен бути перш за все пожежобезпечним і ефективним за своєю тепловіддачею. Вироби компанії «Kaрара» відповідають строгим нормативам, дотримання яких вимагається при виготовленні і встановленні подібних конструкцій. Ми гарантуємо якість наших виробів, тому що:

  • ми займаємося виготовленням мармурових камінів понад двадцять років. Досвід і застосування новітніх технологій дозволяє нам не припускатися помилок у роботі і завжди виконувати побажання замовників;
  • ми використовуємо найсучасніше обладнання з обробки натурального каменю, що дозволяє виконувати роботи будь-якої складності і мінімізувати відходи виробництва;
  • ми працюємо тільки з високоякісним матеріалом, який продемонстрував свою надійність в експлуатації і має високу оцінку експертів.

Переваги натурального каменю

Чому саме мармур вважається одним із кращих матеріалів для каміна? Тому що він має цілу низку незаперечних переваг.

  1. Це ексклюзивний виріб. Причому завжди. Навіть якщо ви замовите такий же камін, як у вашому попередньому будинку, будете мати докладний ескіз з усіма вимірами і виберете аналогічний відтінок каменю, повністю скопіювати камін не вдасться. Ні нам, ні комусь іншому. Вся справа в унікальному малюнку мармуру – шедеврі, в якому природа не повторюється.
  2. Камінь добре піддається обробці, поліруванню, з нього за допомогою вмілих рук можна створити все що завгодно (згадайте знамениті мармурові скульптури). Тому, яким би не був складний проект вашої конструкції, – можливо зробити все. А нове обладнання ще й дозволить мінімізувати відходи.
  3. Мармур має розкішний, неперевершений зовнішній вигляд. Крім уже згаданого унікального візерунка прожилок, цей камінь має розкішну палітру відтінків кольорів: зеленого, сірого, білого, чорного, рожевого, блакитного, коричневого. Отже, є з чого вибрати, якщо маєте на меті створити  гармонійний інтер’єр простору.
  4. Ну і головне – такі властивості натурального каменю, як довговічність і термостійкість, роблять його відмінним варіантом для обрамлення вогнища. Камін з мармуру, не втрачаючи зовнішнього вигляду, десятиліттями буде радувати вас своєю величністю, наповнюючи будинок теплом і затишком.
Надіслати заявку