Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Підлога з натурального каменю не може залишити нікого байдужим. Цей унікальний природний матеріал у своєму розмаїтті зможе реалізувати всі творчі амбіції дизайнера, забезпечити бездоганний інтер’єр будинку або просторої квартири, внести неповторну нотку розкоші і стилю. Облицювання підлоги мармуром дозволить Вам щодня насолоджуватися його перевагами:

  1. Унікальність малюнка і колірної гами. Штампування штучних екземплярів не здатне повторити створені природою ексклюзивні візерунки прожилок на камені
  2. Абсолютна натуральність. При виготовленні пластин не використовують фарби, лаки та іншу хімію.
  3. Значна вага. Відсутні скрипи і прогини. Але, звичайно, укладання мармуру на підлогу вимагає серйозних розрахунків з урахуванням конструкцій верхніх поверхів і сходів.
  4. Камінь чудово поєднується з іншими матеріалами: деревом, склом або металом. Його легко «вписати» в будь-який стиль інтер’єру, і він не буде здаватися «зайвим», якщо в подальшому ви захочете обновити інші елементи.
  5. Довговічність і простий догляд. За каменем дуже легко доглядати, підтримувати гігієну приміщення. І що важливо – якщо його раптом пошкодити, то за допомогою шліфування йому можна відновити.

Вибір мармуру

Фахівці компанії «Kарара» допоможуть підібрати камінь, який максимально відповідатиме вашій задачі в ремонті. Крім підбору кольору, малюнка, розмірів плит, важливо враховувати їхню фактуру. Завдяки обробці матеріалу отримують гладкий, шліфований та інші види мармуру. Наприклад, для приміщень з підвищеною вологістю краще підійде дрібнозернистий, щільний камінь, шорсткі плити ідеальні для сходинок. Ми допоможемо Вам з усіма розрахунками, забезпечимо ідеальну якість облицювання.

Надіслати заявку