Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Облицювання стін мармуром, мабуть, найрозкішніший і при цьому практичний спосіб облицювання. Гарний натуральний камінь наповнює простір атмосферою природності і благородства. До того ж облицювання стін мармуром має ряд беззаперечних переваг.

  1. Довговічність. Мармурове облицювання не деформується, не вигоряє, не стирається і залишається у первозданному вигляді багато десятків років. Мармур стійкий до перепадів температур, вологості і може застосовуватися у ванній кімнаті, сауні. За ним легко доглядати, а у випадку потреби він легко піддається реставрації.
  2. Екологічність. Мармур не виділяє шкідливих токсинів, не викликає алергічні реакції, не має шкідливих випромінювань.
  3. Універсальність. Сучасні технології дозволяють створювати мармурові елементи будь-якої товщини, розміру, форми. Мармур може використовувати для облицювання стін у приміщеннях  будь-якого призначення і стильового рішення. Камінь чудово поєднується з іншими матеріалами: деревом, склом або металом. Залежно від складеної колірної і фактурної композиції мармурові стіни створюють у приміщенні ілюзію атмосфери античності або, навпаки, наповнюють його енергією сучасності.
  4. Естетичність. Незважаючи на те, що ми поставили цей пункт четвертим, люди вже багато століть вибирають мармур насамперед завдяки його чудовому зовнішньому вигляду. Багатство колірної гами (зелений, білий, рожевий, сірий, блакитний, чорний, червоний, коричневий), текстури і фактури, унікальність малюнка прожилок кожного каменю дозволяють вибрати саме той єдиний і оптимальний варіант. Тому дизайнери так люблять цей природний матеріал. Облицювання мармуром пасуватиме будь-якому стилю інтер’єру, наповнюючи його аурою розкоші і багатства. А сучасні технології обробки каменю дозволяють утілити в життя найскладніші ескізи.

Види мармурового облицювання стін

Залежно від призначення, технологічних особливостей приміщення, ідеї стильового оформлення може бути використане таке облицювання:

  • сляби, тобто великі кам’яні плити. Цей спосіб дозволяє мінімізувати кількість монтажних швів, зберегти цілісність природного малюнка каменю. Цей вид облицювання добре підходить, якщо є необхідність створити ефект дзеркального покриття.
  • готове панно або набрана мозаїка. Такий варіант допоможе прикрасити стіни красивим візерунком або малюнком за вашим ескізом або із запропонованих зразків.
  • облицювальна мармурова плитка.
Надіслати заявку