Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Коли постає питання вибору матеріалу для підвіконня, то враховують безліч критеріїв. Якщо у вашому списку є «краса», «довговічність», то краще за все купити мармурове підвіконня. Натуральний камінь виправдає і навіть перевершить усі ваші очікування. Якщо, звичайно, виріб з нього виконаний справжніми професіоналами. Мабуть, найкращі мармурові підвіконня в Києві виготовляє компанія «Kарара». Використання найсучасніших технологій, обладнання, яке постійно оновлюється, двадцятирічний досвід і творчий підхід гарантують якість наших робіт.

Підвіконня з мармуру в Києві встановлюють у будинках, квартирах, офісах. Такі підвіконники практичні, універсальні, можуть монтуватися як з дерев’яними, так і пластиковими вікнами. Купити підвіконня з мармуру – значить зняти це питання на довгі роки.

Основні переваги

  1. Тривалий термін експлуатації. Мармур не руйнується, не втрачає свою структуру десятиліттями. Судячи з багатовікового досвіду обробки приміщень мармуром, цей надійний камінь «переживе» не одне вікно.
  2. Можливість реставрації. Якщо з якихось причин ви пошкодили мармур, зробили скол або подряпали, не переймайтеся: цей матеріал піддається відновленню. Адже камінь має забарвлення по всій глибині, а не тільки на поверхні.
  3. Термо- і вологостійкість. Мармуру не страшні мороз, спека, підвищена або знижена вологість. Він не вигоряє на сонці. Не деформується.
  4. Універсальність. Виготовлення підвіконь з мармуру можливо під будь-які розміри, будь-які форми віконних прорізів. Його можна об’єднати зі столом, умивальником або раковиною (якщо йдеться про вікно на кухні, у ванній кімнаті). Дуже красивий вигляд мають також  інкрустація мозаїкою або цілими панно. Мармуровіий підвіконник відмінно поєднується з пластиковим, дерев’яним вікнами, гармонійно поєднується з будь-якими варіантами оформлення вікна, фурнітурою. Разом з багатою палітрою кольорів усі ці властивості мармуру роблять його ідеальним матеріалом для втілення будь-яких дизайнерських рішень. Він матиме чудовий вигляд в інтер’єрі  різних стилів: від класики до ультрамінімалізму.
  5. Екологічність. Цей створений природою матеріал гіпоалергенний, не виділяє шкідливих випарів, має нульовий радіаційний фон, не має шкідливого впливу на здоров’я людини.
  6. Краса. Цей пункт поряд з довговічністю має ключове значення. Важко знайти натуральний камінь для оздоблення будинку, який міг би конкурувати з мармуром за естетичністю. Ця гірська порода тисячоліттями формувалася в надрах землі. В результаті складних хімічних, фізичних реакцій з’явилися родовища з рожевим, блакитним, білим, чорним, сірим, зеленим, коричневим каменем. Крім основного відтінку, мармур має унікальний візерунок прожилок. Він може бути злегка помітним або яскраво вираженим. Цей малюнок ніколи не повторюється. Саме тому ви ніколи не зустрінете два абсолютно однакових вироби. Кожен з них буде унікальним, навіть якщо обидва  будуть виконані на сучасних верстатах за допомогою програмного забезпечення за одним шаблоном з точністю до міліметра і збігатимуться за розміром і формою,
  7. Простий догляд. Все що від вас буде потрібно – це уникати таких засобів для прибирання, як  порошки та інші абразивні речовини. Ну і швидко витирати плями від фарбувальних рідин, наприклад, чаю, кави або вина.
  8. Статусність. Як би там не було, мармурові елементи – це ознака саме люксового інтер’єру, в якому підкреслюється вишуканий смак і добробут господаря. Вироби з мармуру виблискують в сонячних променях, наповнюючи простір розкішшю і теплом.
Надіслати заявку