Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Різьблені вироби з каменю беруть свій початок із Давнього Риму, зберігаючи свою популярність і сьогодні. Наша компанія надає широченний спектр послуг з виготовлення різьблених виробів з природного каменю. Сучасне обладнання нашого виробництва дозволяє генерувати різьблення будь-якої складності, перетворюючи камінь у витвір мистецтва.

Різьблені вироби популярні уже протягом багатьох віків. Колись подібними виробами прикрашали лише царські палаци, особливою популярністю вони користувалися у Давньому Римі. Але навіть незважаючи на те, скільки пройшло часу, дивовижні різьблені вироби популярні і сьогодні. З їхньою допомогою прикрашають розкішні будинки, просторі офіси та інші приміщення. Таким виробом можна прикрасити будь-який інтер’єр, надати йому аристократичного зовнішнього вигляду, а також внести нотки  вишуканої розкоші. Люди, які обирають вироби з натурального каменю, володіють воістину витонченим смаком.

Наша компанія уже не перший рік працює у галузі  обробки натурального каменю. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з виготовлення виробів будь-якої складності з природного каменю. Наші спеціалісти працюють лише на сучасному обладнанні, завдяки якому вони можуть з легкістю виконати роботу будь-якої складності, у їхніх руках камінь перетворюються на справжній витвір мистецтва. Якщо Ви хочете зробити розкішний інтер’єр у своєму домі, навноти його нотками аристократичності і розкоші, тоді наша компанія – це те, що Вам потрібно.  Наші спеціалисти – це висококваліфіковані майстри, які володіють багаторічним досвідом. Ми працюємо лише на кращому обладнанні, тому можемо виготовити якісні вироби у максимально короткий термін. У представленому каталозі Ви можете ознайомитися з уже зробленими нами роботами, і навіть якщо серед них Ви не знайдете те, що потрібно Вам, то ми будемо раді зробити для Вас ескіз з урахуванням Ваших побажань і уподобань.

Надіслати заявку