Офiс та виробництво:
вул. Промислова, 4Б
+38(044)467-79-00

Мармур використовується для оздоблення приміщень тисячоліттями. Навіть у сучасному «пластиковому» світі,  витканому зі штучних матеріалів, натуральний камінь зберігає свої позиції. Більш того, завдяки своїм унікальним властивостям та ексклюзивності творіння природи мармурові стільниці в Києві і в усьому світі стали цінуватися вище, набули статусності. Купити мармурову стільницю – значить ненав’язливо підкреслити свій вишуканий смак, добробут. Не дивно, що при створенні інтер’єрів класу «люкс» у кухню й ванну кімнату найчастіше замовляють стільницю з мармуру.

Чому варто купити мармурову стільницю

Одна з головних причин популярності мармуру – його чудові естетичні якості. Природа тисячоліттями створювала у своїх надрах цю гірську породу. Нагородою складних хімічних і фізичних процесів став камінь найрізноманітніших забарвлень: білого, сірого, зеленого, рожевого, чорного, блакитного, навіть коричневого. Але цього виявилося мало. Кожен камінь увінчаний прожилками, візерунок  яких ніколи не повторюється. Тому ви ніколи не знайдете два повністю ідентичні вироби з мармуру, на відміну від штампованих штучних імітацій. Стільниця з мармуру в Києві не буде продубльована в жодній точці світу.

Уже пізніше людина, навчившись добувати і майстерно обробляти природний шедевр, надала йому ще більшої виразності. Наприклад, відполірований до блиску мармур стає немов прозорим, зачаровує своїм сяйвом на сонці. Правильне штучне освітлення приміщення також здатне вигідно підкреслити текстуру каменю.

Крім очевидної краси, мармурова стільниця володіє і відмінними експлуатаційними характеристиками. Вона дуже добре переносить вологу, перепади температур, не вигорає на сонці. Вона ударостійка, стійка до подряпин. Прекрасно поєднується з дерев’яними, металевими, іншими фактурами. Завдяки довговічності каменю, а також тому, що у разі потреби  його можна реставрувати, мармурову стільницю можна назвати справді вдалим вкладенням. До того ж мармур екологічно чистий, абсолютно гіпоалергенний матеріал, повністю безпечний для людини. Стільниця з білого, зеленого, чорного мармуру або будь якого іншого забарвлення, що гармоніює з вашим інтер’єром, стане відмінним подарунком господині.

Виготовлення мармурових стільниць

З огляду на сучасні технологічні особливості виготовлення мармурових стільниць цей матеріал ідеальний для втілення дизайнерських ідей.

 Мармур, з одного боку, складний матеріал, а з іншого – податливий, вдячний матеріал для хорошого майстра. Йому можна надати будь-яку текстуру і форму: класичну прямокутну, овальну, круглу, зі складною геометрією. Можна зробити інкрустацію, прикрасивши плиту мозаїкою, або зробити панно у вигляді пейзажу, натюрморту, оригінального орнаменту. Вибір диктує тільки концепція оформлення простору, а обмеження у виконанні практично відсутні. Такий ексклюзивний природний елемент буде мати чудовий вигляд у житловому приміщенні на кухонному гарнітурі, барній стійці, у ванній кімнаті, навіть  у приймальні офісу.

Деякі вважають, що деталі з природного каменю роблять інтер’єр холодним і не затишним. Навпаки, насправді мармур має позитивну енергетику, своєрідну магію, він приносить будинку удачу, стабільність, теплоту.

Особливості догляду

Перш ніж купити мармурову стільницю, все ж потрібно знати про певні особливості догляду за нею. Якою  міцною і надійною вона не була б, щоб її поверхня довгі роки залишалася блискучою, яскравою і радувала погляд, слід виконувати ряд нескладних, але важливих правил.

  1. Під час прибирання можна використовувати неспеціалізовані засоби, але вони повинні бути з нейтральною кислотністю. Хоча все ж бажано використовувати спеціальні сучасні засоби. Всі забруднення прибирати м’якою губкою, змоченою засобом для догляду за мармуром. Проте поверхня стільниці буде сяяти навіть у тому випадку, якщо натерти її воском за допомогою вовняної тканини.
  2. Головне – не застосовувати лужні засоби, порошки та іншу абразивную «хімію», яка може пошкодити «дзеркальність» поверхні.
  3. Природний матеріал хоч вологостійкий, але пористий (його через це герметизують), тому бажано швидко витирати плями від кави, чаю, вина, яскравого соку, а також жирні плями.. Наприклад, жир з поверхні можна видалити звичайним вайт-спіритом.
  4. Якщо вже з’явилися подряпини – стільницю потрібно шліфувати. Звертайтеся  до фахівця, і виріб буде відреставровано.

Мармур наповнить ваш будинок аурою незрівнянної краси, благородства, вишуканості. Щоб повною мірою насолодитися усіма перевагами виробів з натурального каменю, рекомендуємо звернутися в компанію «Kарара». Вас гарантовано чекає висока якість нашої продукції, що здатна задовольнити навіть найвимогливішого клієнта.

Надіслати заявку